Služby, které plní vaše potřeby

Vývoj produktu

Specialisté společnosti Valentis vám budou poskytovat odbornou pomoc od prvotní představy o produktu až po finální fázi, kterou je jeho výroba.

Zajistíme koordinaci vzniku vašeho produktového složení, pravidelně vás budeme informovat během jednotlivých etap přípravy a produkce vašeho produktu a poskytneme vám poradenství o tom, jak zajistit, aby se váš produkt odlišoval od ostatních na trhu.

Smluvní výroba

Společnost Valentis nabízí tyto služby:

  • Výroba tablet, kapslí, tekutin, práškových produktů.
  • Primární balení: blistry s tabletami a tvrdými a měkkými tobolkami, láhve s léky v tekuté formě.
  • Sekundární balení: vnější obaly tekutých, měkkých a tuhých farmaceutických produktů.
  • Laboratorní testy: všechny produkty jsou testovány v souladu s nejvyššími standardy požadovanými při výrobě léků.
  • Skladování a logistika: vaše produkty uskladníme v našich skladech v požadovaných množstvích a náš kvalifikovaný personál se postará o to, aby se vaše produkty dostaly na místo určení rychle, flexibilně a včas, ať to je kdekoli na světě.

VaV

Interní oddělení výzkumu a vývoje; testy bezpečnosti a účinnosti každého produktu. Více než 250 produktů v klíčových terapeutických oblastech.

Výrobní

Tablets, capsules, liquids, powder products.

Primární balení

Blistry s tabletami a tvrdými a měkkými tobolkami, láhve s léky v tekuté formě..

Sekundární balení

Vnější obaly tekutých, měkkých a tuhých farmaceutických produktů.

Logistika

Náš kvalifikovaný personál se postará o to, aby se vaše produkty dostaly na místo určení rychle, flexibilně a včas, ať to je kdekoli na světě.

Privátní značka

Můžeme vám nabídnout hotové a otestované produkty do vašeho portfolia.

Lipozomální produkty

Jsou to inovativní tekutiny, ve kterých jsou živiny enkapsulované v malých mikrokapslích, kterým říkáme lipozomy. Lipozomy chrání živiny před žaludečními kyselinami a zlepšují absorpci v organismu. Lipozomy nejsou viditelné pouhým okem, můžeme je však cítit v podobě lepšího zdravotního stavu a rychlejší nápravy deficitu látek v organismu.

Multivitaminové spreje

Složení každého spreje zabezpečuje optimální dodávání živin. Aktivní složka se do organismu dostává v mikrokapkách, které pronikají měkkými tkáněmi v ústech, díky čemuž se esenciální živiny dostávají do rozvětveného žilního systému pod těmito tkáněmi. Složení tak může rychle proniknout do krevního oběhu, aby byla jeho absorpce optimální.

Různé výživové doplňky

Vyvinuli jsme široké spektrum vědecky podložených produktů, které obsahují čisté a bezpečné složky té nejvyšší kvality od důvěryhodných dodavatelů. Můžeme vám pomoci i s balením a vybrat vám to nejlepší balení pro váš produkt a pomůžeme vám i při zabezpečení registrace produktu státními zdravotnickými orgány.

Možnosti balení

Spreje

Lahvičky na interní a externí spreje: ústní spreje, nosní spreje, ušní spreje, kožní spreje.

Láhve

Skleněné a plastové láhve na tekuté produkty: 1,5 l, 1 l, 500 ml, 250 ml, 200 ml, 150 ml, 100 ml, 50 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml, 10 ml.

Nádoby

Plastové / skleněné nádoby na tablety / tobolky / práškové produkty v různých velikostech a barvách a s různými typy uzávěrů.

Blistry

Celé spektrum různých blistrů.

Kartony

Kompletní nabídka forem označování: kartónový obal a etiketa ve vámi upřednostňovaném designu a s použitím nejnovějších polygrafických technologií.

Spolupráce

Snažíme se přilákat nové partnery, abychom mohli pronikat do nových regionů. Díky realizaci našich nápadů společně s našimi partnery se domníváme, že lidem dokážeme nabídnout lepší kvalitu života s minimálním vlivem na jejich organismy a životní prostředí.
Toto směrování nám nabízí jedinečnou identitu a věříme, že je lákavou pozvánkou na spolupráci pro naše potenciální partnery.

Inovativní produkty

Společnost Valentis vytvořila, vyrobila a vyvinula více než 250 inovačních produktů v hlavních terapeutických oblastech.

Regulační postupy

Společnost Valentis vám nabízí kompletní technické a regulační poradenství, které vám pomůže při zabezpečení registrace produktu státními zdravotnickými orgány.

Marketingová podpora

Našim partnerům vždy nabízíme nepřetržitou marketingovou podporu. Poskytujeme jim marketingové materiály, nejlépe postupy či školení o produktech. Budeme asistovat při přípravě vaší lokální strategie marketingu a prodeje.

Tato webová stránka používá soubory cookie za účelem zlepšení uživatelské zkušenosti.
Zjistěte více